Počet psů: 72054

08.09.2007 - NVP Brno

Třída Rozhodčí Ráz ČLP Jméno Klasifikace Posudek
mezitřída A. Buriánková DLS70795 Alibaba von Vosecky V1, CAC, NV, BOB Elegantní pes, výborného formátu, standardní hlava, výborná horní i spodní linie. Výborné zaúhlení vpředu i vzadu. Ve statickém postoji lehce vytočené tlapky vpředu. Výborná srst, výborné předvedení.
mladých A. Buriánková DLS72317 Dana z Chabovce VD 3 Červená fena se správně utvářenou hlavou. Standardní krk, hřbet, záď zvláště v pohybu představěná. Rozbíhavé chody vzadu. Standardní srst.
mladých Buriánková Alena 72278 Bella z Tanaborku V Ušlechtilá červená fena se správně utvářenou hlavou, výbornou horní i spodní linií, stejně tak zaúhlení obou párů končetin, výrazné předhrudí, výborné předvedení.
mladých Buriánková Alena 72431 Andy Amber Twine V1, CAJC Pes černý s pálením, s výborně utvářenou hlavou, výborný krk, horní i spodní linie, výborné zaúhlení vpředu i vzadu, vynikající předvedení, vynikající srst i barva.
mladých Buriánková Alena 72955 Bera ze Zelené mýtiny V1, CAJC Mladá červená fena s příměsí černé, se správně utvářenou hlavou, výborná horní i spodní linie, stejně tak zaúhlení vpředu i vzadu, výborné předvedení.
mladých Buriánková Alena DLS73124 Queen Mary Amery V1, CAJC Elegantní fena s výborně utvářenou hlavou, výborný krk, výborná horní i spodní linie, výborné zaúhlení vpředu i vzadu, výborné předvedení, standardní srst
pracovní Buriánková Alena 69331 Amálka z Chromova dvora V2, r.CAC Fena černá s pálením, se správně utvářenou hlavou, výborná horní i spodní linie i zaúhlení, výborný pohyb, prořídlá srst na krku a hrudi.
vítězů Buriánková Alena 070576 Exclusive Goldader V1,CAC,NV Elegantní pes černý s pálením, standardní hlava, stand. horní i spodní linie, zaúhlení a pohyb, výborná kvalita srsti.