Počet psů: 62127

13.04.2019 - MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE

Třída Rozhodčí Ráz ČLP Jméno Klasifikace Posudek
mezitřída Anna Rogowská (PL) HLK94833 Anabell Hartmann Silesia V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB 0
mezitřída Anna Rogowská (PL) HLT97610 Juliette Binoche Great Kapriz V1 0
mezitřída Anna Rogowská (PL) HLT95005 Xir Gapro Bohemia V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB 0
mezitřída Kerem Kirstin DRS95791 Jack Písecké samoty V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB 0
mezitřída Kerem Kirstin DRS95682 Saga Raptor V1, CAC, r. CACIB 0
mezitřída Kerem Kirstin DRS95156 Bára z Kocourovských hájů V2, r.CAC 0
mezitřída Kerem Kirstin DRS95814 Bára od Hraběcího stolku VD3 0
mezitřída Kerem Kristin (EST) DLS96151 Zinna Amery V1, CAC, CACIB, BOS 15 měsíců, výborná velikost, krásná hlava, tmavé oko, výborný skus, velmi dobře vyvinutá hruď, silná záda, srst ve vývinu, krásný charakter
mezitřída Kerem Kristin (EST) DLS94730 Megi od Kamenné svatby VD2 0
mezitřída Kristin Kerem HLSRKF 5067945 V1,CAC,r.CACIB 0
mezitřída Rogowská Anna DLK95615 Cool Girl Iconica Adacais Augus V1, CAC, CACIB, BOB
mezitřída Rogowská Anna DLT94377 Zrzečka Naše poupátko V1
mezitřída Rogowská Anna DLT95592 Agnus Lulemite V1, CAC, CACIB
mezitřída Rogowská Anna DLT95504 Noir Nessie Hafuschka V2, RES. CAC
mezitřída Rogowská Anna PL. DRT96115 Wizzard Gilovam V 1,CAC 0
mezitřída Rogowská Anna PL. DRT94672 Very Fancy Vitoraz V 1,CAC,Res.CACIB 0
třída dorostu Kerem Kirstin DRS97663 Adar od Jakubovy studánky VN1 0
třída dorostu Kristin Kerem HLSSPKP 7683 N2 0
třída dorostu Kristin Kerem HLS97752 Iro Star Moravia VN1 0
třída dorostu Kristin Kerem HLS97754 Izzi Star Moravia VN1 0
třída dorostu Rogowská Anna DLKRKF 5297458 V3
třída dorostu Rogowská Anna DLK97529 Aslan ze Sadovky VN1
třída mladých Anna Rogowská (PL) HLK97431 Originelle Prinzess von Sbaritz V1,CAJC,BOJ 0
třída mladých Anna Rogowská (PL) HLT97849 Messi s Dviny V1,CAJC,BOJ,BOB 0
třída mladých Anna Rogowská (PL) HLT97999 Venetsiya Novaya Legenda V1,CAJC,BOS 0
třída mladých Kerem Kirstin DRS96802 Jeff z Pernštejnského podhradí V 0
třída mladých Kerem Kirstin DRS97259 Gandalf z Heneberk V tmavé oko, vyvinutá hruď, výborná horní linie, zadní tlapy by mohly být výše, štěněcí pohyb
třída mladých Kerem Kirstin DRS96747 Don z Čimelických strání V1, CAJC 0
třída mladých Kerem Kirstin DRS96833 Zuzi z Rechte V1, CAJC 0
třída mladých Kerem Kirstin DRS96916 Greya Grace Amber Hill V2 0
třída mladých Kerem Kirstin DRS97154 Charles od Strážné skály V2 0
třída mladých Kerem Kirstin DRS97331 Kyra z Jezevčin V3 0
třída mladých Kerem Kirstin DRS96632 Ikar od Kněžské skály VD 0
třída mladých Kerem Kristin (EST) DLS95898 Ari z Hluzinek V1, CAJC, BOJ, BOB 16 měsíců, dobrá velikost, dobré kosti, dobře vyvinutá hrudní kost, dostatek srsti, pěkná hlava, silná záda, dobrý pohyb
třída mladých Kerem Kristin (EST) DLS97518 Ariuss Big Marley VD2 0
třída mladých Kristin Kerem HLS96927 Kodiak ze Zelené mýtiny V1,CAJC 0
třída mladých Kristin Kerem HLSSPKP 7670 V1,CAJC 0
třída mladých Kristin Kerem HLSSPKP 7667 V2 0
třída mladých Rogowská Anna DLK96561 Ruby Peggy Gold Madeira V2
třída mladých Rogowská Anna DLK97350 Femme Fatale z Pánů louky V4
třída mladých Rogowská Anna DLT96836 Cukřík z Maminčina doupěte V
třída mladých Rogowská Anna DLT96316 Boski Brady Spring meadow V1, CAJC
třída mladých Rogowská Anna DLT96257 Queen Amidala Elimar Doubrava V1, CAJC, BOJ
třída mladých Rogowská Anna DLT96976 Terrestria Elimar Doubrava V1, CAJC, BOJ, BOB
třída mladých Rogowská Anna DLT96273 Drupi Diamond of my Heart V2
třída mladých Rogowská Anna DLT97373 Gája z Pánů louky V2
třída mladých Rogowská Anna DLT96055 Merlin Alfa Samuel V3
třída mladých Rogowská Anna DLT96261 Orion Gold Madeira V4
třída mladých Rogowská Anna DLT96058 Marley Alfa Samuel VD
třída mladých Rogowská Anna DLT96262 Onyx Gold Madeira VD
třída mladých Rogowská Anna DLT96973 Tretjak Elimar Doubrava VD
třída mladých Rogowská Anna DLT97379 Ballantines Bencilla VD3
třída mladých Rogowská Anna PL. DRK96651 ChiquititaUAndIKnow Vitoraz V 1,CAJC,BOJ,BOB 0
třída mladých Rogowská Anna PL. DRT97300 La Perla Vitoraz V 1,CAJC 0
třída mladých Rogowská Anna PL. DRT97297 Lucky Luke Vitoraz V 1,CAJC,BOJ 0
třída mladých Rogowská Anna PL. DRT96374 Jesse James Czech Originál V 2, 0
třída otevřená Anna Rogowská (PL) HLK95693 Berennica z Brtnických lesů VD1 0
třída otevřená Anna Rogowská (PL) HLT95761 Walking on Sunshine Onyx Moravia V1 0
třída otevřená Kerem Kirstin DRS95720 Xaver z Válovy zahrady V 0
třída otevřená Kerem Kirstin DRS95091 Joli Carex V1, CAC, CAC ČMKU, BOS 0
třída otevřená Kerem Kirstin DRS93917 Iren z Křížových alejí V2, r.CAC 0
třída otevřená Kerem Kirstin DRS94231 Finta od Strážné skály V3 0
třída otevřená Kerem Kirstin DRS90618 Freedom DELLA CANTERANA V4 0
třída otevřená Kerem Kirstin DRS90618 Ejmi z Vrchoviště V4 0
třída otevřená Kerem Kirstin DRS91557 Inka z Roštěnských boří VD 0
třída otevřená Kerem Kirstin DRS94870 Elory od Studéneckých rybníků VD 0
třída otevřená Kerem Kristin (EST) DLS92951 Karel z Malešínského údolí V1, CAC, r. CACIB 0
třída otevřená Kerem Kristin (EST) DLS95773 Luna z Malešínského údolí V1, CAC, r. CACIB výborná velikost, krásná hlava, tmavé oko, vyvinutá hruď, výborné úhlení, správný pohyb, výborný charakter
třída otevřená Kerem Kristin (EST) DLS94987 Cecilka z Hájeckého mlýna VD2 2 roky, dostatečně vyvinulé kosti, krásná hlava, krk by mohl být delší, vyvinutá hruď, správné úhlení, když chce !, tak se pohybuje dobře
třída otevřená Kristin Kerem HLS95431 Dreyk Stříbrný nůž V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB 0
třída otevřená Kristin Kerem HLS94467 Mathias z Poschingeru V2,r.CAC 0
třída otevřená Kristin Kerem HLS95253 Jarek z Opatovy stezky V3 0
třída otevřená Kristin Kerem HLS93791 Eliot Bella Morawia VD 0
třída otevřená Kristin Kerem HLS92539 Bella z Krásné doliny VD1 0
třída otevřená Kristin Kerem HLS92059 Chappi z Lovčické hájovny VD2 0
třída otevřená Kristin Kerem HLS93902 Viki z Hory Lejškova VD3 0
třída otevřená Kristin Kerem HLS95650 Aron z Cerhenické uličky VD4 0
třída otevřená Rogowská Anna DLT85339 Idor ze Strkovských sádek V1, CAC, RES. CACIB
třída otevřená Rogowská Anna PL. DRK95783 Ebbara Varwara VD 0
třída otevřená Rogowská Anna PL. DRT94482 Pretty Burlesque Vitoraz V 1,CAC,CACIB,BOB 0
třída otevřená Rogowská Anna PL. DRT94399 Franciss Balvert's V 2 0
třída otevřená Rogowská Anna PL. DRT93888 Napoleon Moritz Vitoraz V1,CAC,CACIB,BOS 0
třída pracovní Kerem Kirstin DRS93631 Norina Mirojan Bohemia V 0
třída pracovní Kerem Kirstin DRS90939 Amy od Haniperských vrchů V1, CAC 0
třída pracovní Kerem Kirstin DRS94875 Ebbie Korida V2 0
třída pracovní Kerem Kirstin DRS95473 Abrok Viva Moravia VD1 0
třída pracovní Kerem Kirstin DRS95326 Igo Písecké samoty VD2 0
třída pracovní Kerem Kirstin DRS92296 Sendy z Města Budějovic VD3 0
třída pracovní Kerem Kirstin DRS95447 Bára od Panského VD4 0
třída pracovní Kerem Kristin (EST) DLS94985 Cipísek z Hájeckého mlýna V1, CAC hezká velikost, krásná samčí hlava, vyvinutá hruď, mohl by mít více statickou horní linii, mohl by mít delší přední končetiny, potřebuje silnější zadní kočetiny při pohybu, hezká barva srsti
třída pracovní Kerem Kristin (EST) DLS93529 Angie od Vrchu Jelenčice VD1 0
třída pracovní Kerem Kristin (EST) DLS93528 Aira od Vrchu Jelenčice VD2 0
třída pracovní Kristin Kerem HLS95038 Amigo z Chrásteckého dvora D 0
třída pracovní Kristin Kerem HLS91672 Dorian Bella Morawia V1,CAC,r.CACIB 0
třída pracovní Rogowská Anna DLK93420 Ideal Girl Elimar Doubrava V1, CAC
třída pracovní Rogowská Anna DLT92133 Terry Naše poupátko V
třída pracovní Rogowská Anna PL. DRK95784 Egira Varwara V 0
třída pracovní Rogowská Anna PL. DRT93423 Britt HoneyHell V1, CAC 0
třída šampiónů Kerem Kirstin DRS76310 Jaunty Raptor V1, BOV 0
třída šampiónů Kerem Kirstin DRS91050 Chessy od Potoka Kolčavy V1, CAC 0
třída šampiónů Kerem Kirstin DRS93362 Yoran Viva Moravia VD1 0
třída šampiónů Kerem Kristin (EST) DLS93527 Arwyn od Vrchu Jelenčice V1, CAC, CACIB 0
třída šampiónů Kerem Kristin (EST) DLS90192 Prestige Dagi-Dog (FCI) V2, r. CAC 0
třída šampiónů Kristin Kerem HLS90548 Kevin z Poschingeru V1,CAC 0
třída šampiónů Kristin Kerem HLS94175 Isabelle of Lady Erica V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB 0
třída šampiónů Kristin Kerem HLS91674 Dante Bella Morawia V2,r.CAC 0
třída šampionů Rogowská Anna DLK94374 Infinity Gold Madeira V1, CAC, RES. CACIB
třída šampionů Rogowská Anna DLT90027 Hathaldir Hírilorn of Elven Star V1, CAC, CACIB, BOS
třída šampionů Rogowská Anna DLT86506 Goofy ze Stoupovy chaloupky V2, RES. CAC
třída šampiónů Rogowská Anna PL. DRT93547 DonCorleoneOfRosmery del Wanhelsing V1,CAC,Res.CACIB 0
třída štěňat Kerem Kirstin DRS97928 Bastien z Vilického revíru VN 0
třída štěňat Kristin Kerem HLS97898 Ornella z Poschingeru VN1 0
třída veteránů Rogowská Anna DLT82118 Skamandros Sorbon Anamsunamon V1, BOV