Počet psů: 62123

13.07.2019 - NVP MLADÁ BOLESLAV

Třída Rozhodčí Ráz ČLP Jméno Klasifikace Posudek
mezitřída First Rafal DLK95615 Cool Girl Iconica Adacais Augus V1 CAC, NV, BOB
mezitřída First Rafal DLK96525 Capetka z Větrné paseky VD2
mezitřída First Rafal DLT96544 Quendolin Gold Madeira V1 CAC
mezitřída First Rafal DLT96262 Onyx Gold Madeira V1, CAC
mezitřída First Rafal DLT96057 Marlon Alfa Samuel V2
mezitřída First Rafal DRT96374 Jesse James Czech Originál V1,CAC 0
mezitřída First Rafal DRT96238 Hips Don't Lie Vitoraz V1,CAC,NV 0
mezitřída First Rafal (PL) DLS96397 Baira od Ještěrek V1, CAC, NV elegantní mladá fena, pěkná samičí hlava, s výborným výrazem, tmavým okem, správná fronta, elegantní krk, pevný hřbet, dobré zaúhlení končetin, dobrá srst, potřebuje více zkušeností v ringu
mezitřída First Rafal (PL) DLS96395 Barakiel od Ještěrek V1, CAC, NV, BOB elegantní, efektní pes správného rámce s efektním pohybem, pěkná samčí hlava, správné tmavé oko, rovný pevný hřbet, výborná srst, potřebuje více zkušeností v ringu
mezitřída Rafal First (PL) DRS95565 Fibie od Kašparova lesa V1 0
mezitřída Rafal First (PL) DRS95682 Saga Raptor V2 0
mezitřída Rafal First (PL) HLK95881 Fína Vera Fortuna VD1
mezitřída Rafal First (PL) HLS95649 Artur z Cerhenické uličky V1,CAC,CAC ČMKU,NV,BOS 0
mezitřída Rafal First (PL) HLT96208 Garfild Simon od Jistej skály V1,CAC
mezitřída Rafal First (PL) HLT96211 Grace Simon od Jistej skály V1,CAC
mezitřída Rafal First (PL) HLT95882 Františka Vera Fortuna VD2
třía mladých First Rafal DLK97289 Chérie ze Sukorad V3
třída čestná First Rafal (PL) DLS84767 Garfield od Náplavky V1 0
třída dorostu First Rafal DRK97922 Agina od Libohošťského rybníka VN1 0
třída dorostu First Rafal DRT97843 Marley Mottl z Kudrnovy VN1 0
třída dorostu First Rafal DRT98051 Diana od Hradišťského podhradí VN1 0
třída dorostu Rafal First (PL) HLS97894 Ozzy z Poschingeru VN1 0
třída dorostu Rafal First (PL) HLT97937 Elegant Elishka z Úplňku VN1
třída mladých First Rafal DLK97327 Khaleesi Kaliyanei of Elven Star V1 CAJC
třída mladých First Rafal DLK97768 Masha z Vochovny V2
třída mladých First Rafal DLT96693 Princess Perla Alfa Samuel V1 CAJC
třída mladých First Rafal DLT96275 Shalamoun Elimar Doubrava V1, CAJC, BOJ
třída mladých First Rafal DLT97529 Aslan ze Sadovky V2
třída mladých First Rafal DLT97286 Chucky ze Sukorad V3
třída mladých First Rafal DLTRKF 5292590 VD2
třída mladých First Rafal DRK97740 Nastassja Kinski Vitoraz V1,CAJC,BOJ,BOB 0
třída mladých First Rafal DRK97519 Kewin Kostner Czech Originál VN1 0
třída mladých First Rafal DRT93548 Samm Dogabo V1,CAC,NV,BOS 0
třída mladých First Rafal DRT97301 Láska Vitoraz V1,CAJC,BOJ,BOB 0
třída mladých First Rafal DRT96717 Zizzi Dogabo V2 0
třída mladých First Rafal DRT96517 Becky Morava Studená Loučka V3 0
třída mladých First Rafal (PL) DLS97956 Derrick vom Strootbachtal V1, CAJC, BOJ 0
třída mladých First Rafal (PL) DLS96398 Berenika od Ještěrek V1, CAJC, BOS 0
třída mladých First Rafal (PL) DLS97714 Chajmína Siamon V2 0
třída mladých Rafal First (PL) DRS97185 Bacca u Dubské skály V1, CAJC, BOJ, BOB 0
třída mladých Rafal First (PL) DRS97181 Black u Dubské skály V1, CAJC, BOS 0
třída mladých Rafal First (PL) DRS97183 Bax u Dubské skály V2 0
třída mladých Rafal First (PL) DRS97186 Baira u Dubské skály V2 0
třída mladých Rafal First (PL) DRS97581 Aramis Zdyve V3 0
třída mladých Rafal First (PL) DRS97580 Athos Zdyve V4 0
třída mladých Rafal First (PL) DRS96590 Margo z Hluckých strání VD 0
třída mladých Rafal First (PL) HLK97431 Originelle Prinzess von Sbaritz V1,CAJC,BOJ,BOB
třída mladých Rafal First (PL) HLS96937 Kvido od Ledného potoka V1,CAJC 0
třída mladých Rafal First (PL) HLS96945 Agáta od Hlavníku V1,CAJC,BOJ 0
třída mladých Rafal First (PL) HLS97088 Gina na Zlaté zátoce VD2 0
třída mladých Rafal First (PL) HLT97759 Dandeena z Úplňku V1,CAJC
třída mladých Rafal First (PL) HLT97758 Dr. z Úplňku V1,CAJC,BOJ
třída mladých Rafal First (PL) HLT96501 Norik Magic of Morion VD2
třída otevřená First Rafal DLT95048 Adélka z Vichrného návrší V1
třída otevřená First Rafal DLT93266 Henry ze Sukorad V1, CAC
třída otevřená First Rafal DRK95218 Enrico Caruso z Vejminku V1,CAC,NV,BOS 0
třída otevřená First Rafal DRT95027 Webienne Dogabo V1,CAC 0
třída otevřená First Rafal (PL) DLS92609 Maya Canis of Czech V1, CAC 0
třída otevřená First Rafal (PL) DLS95898 Ari z Hluzinek V1, CAC 0
třída otevřená First Rafal (PL) DLS91144 Lady z Hradu Žerotín V2 0
třída otevřená Rafal First (PL) DRS96486 Airin Amely Rose V1 0
třída otevřená Rafal First (PL) DRS94898 Gas z Javorských luk V1, CAC, CAC ČMKU, NV 0
třída otevřená Rafal First (PL) DRS94900 Gert z Javorských luk V2, r. CAC 0
třída otevřená Rafal First (PL) HLS93182 Brok ze Šonovských luk V1,CAC 0
třída otevřená Rafal First (PL) HLS94806 Olivie z Mařenické fořtovny V1,CAC 0
třída otevřená Rafal First (PL) HLS93177 Carmen Stříbrný nůž V2,r.CAC 0
třída otevřená Rafal First (PL) HLT95888 Jr.Waldemar Pro-Euro V1,CAC,CAC ČMKU,NV,BOB,BIG
třída otevřená Rafal First (PL) HLT94598 Chili Pepper Pro-Euro V1,CAC,CAC ČMKU,NV,BOS
třída otevřená Rafal First (PL) HLT95761 Walking on Sunshine Onyx Moravia V2,r.CAC
třída otevřená Rafal First (PL) HLT98091 Tornado Minidogland V2,r.CAC
třída pracovní First Rafal DLK96561 Ruby Peggy Gold Madeira V1
třída pracovní First Rafal DLT88225 Tzarina Tan Hermosa Daks-Veg-As V1 CAC, NV, BOS
třída pracovní First Rafal DRK92084 Corthos Lu Toulavá tlapa V1 0
třída pracovní First Rafal DRT95663 Zainabu Zenga Piccolo Gitano V1,CAC 0
třída pracovní Rafal First (PL) DRS94854 Bor z Polesí Cikhaje V1, CAC 0
třída pracovní Rafal First (PL) HLS95095 Mona Lisa von Sbaritz VD1 0
třída pracovní Rafal First (PL) HLT94028 Fabian Simon od Jistej skály V1,CAC
třída pracovní Rafal First (PL) HLT95143 Fera z Kamenného dílu V1,CAC
třída štěňat Rafal First (PL) HLK98099 Abracadabra Onyx Moravia VN1
třída štěňat Rafal First (PL) HLT98110 Cayenne Bencilla VN1
třída veteránů First Rafal DLT83122 Tna'nto Tapio Anamsunamon V1, BOV
třída veteránů First Rafal DLT82240 Brown Angel Sirius Minor V2
třída veteránů First Rafal DLT80148 Winnero Piccolo Klamap Debra V3
třída veteránů First Rafal (PL) DLS77666 Barney z Achátu V1, BOV 0
třída veteránů Rafal First (PL) HLS80937 Dakota z Raholin V1,BOV 0
třída vítězů First Rafal DLK93010 Lakritsa Kinchville V1 CAC
třída vítězů First Rafal DLT94130 Bengie Batylda Adacais Augus V1 CAC
třída vítězů First Rafal DLT94128 Bandi Adacais Augus V1 CAC, NV, BOB
třída vítězů First Rafal DRK93697 Cessy od Hradišťského podhradí V1,CAC,NV 0
třída vítězů Rafal First (PL) DRS93362 Yoran Viva Moravia V1, CAC 0
třída vítězů Rafal First (PL) DRS90327 Kačenka ze Strašilova V1, CAC, CAC ČMKU, NV 0
třída vítězů Rafal First (PL) HLS95122 Jakarta z Raholin V1,CAC,CAC ČMKU,NV,BOB 0
třída vítězů Rafal First (PL) HLT91240 Benetta z Úplňku V1,CAC
třída vítězů Rafal First (PL) HLT93065 Jonas von Stach Magic of Morion V1,CAC