Počet psů: 62643

12.10.2019 - MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE ŘÍJEN

Třída Rozhodčí Ráz ČLP Jméno Klasifikace Posudek
mezitřída Berchtold Peter (A) DLS95898 Ari z Hluzinek VD1 0
mezitřída Berchtold Peter (A) DRS96924 Ulrika z Města Budějovic V1, CAC 0
mezitřída Berchtold Peter (A) DRS96745 Cyndy z Křidlice V2, r. CAC 0
mezitřída Berchtold Peter (A) DRS96607 Haida od Strážné skály V3 0
mezitřída Berchtold Peter (A) DRS97055 Ory od Hradu Hus V4 0
mezitřída Berchtold Peter (A) DRS96004 Cita od Zvonice VD 0
mezitřída Berchtold Peter (A) DRS96454 Cita od Panského VD Feminine kopf, korrekte halls, ober linie solte festiger sein, kor. Brustprop., noch etwas weider Pfoten, typ. Haarkleid, in der Bewegung ?? lose und hinter eng. (špatně čitelné)
mezitřída Berchtold Peter (A) DRS96871 Fira od Říčky Loučné VD 0
mezitřída Berchtold Peter (A) DRS96183 Bak z Bílé vody VD1 0
mezitřída Peter F. Berchtold (A) HLS96019 Catina od Kutilky V1,CAC 0
mezitřída Peter F. Berchtold (A) HLS96927 Kodiak ze Zelené mýtiny V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS 0
mezitřída Peter F. Berchtold (A) HLS96934 Kimmy od Ledného potoka V2,r.CAC,r.CACIB 0
mezitřída Peter F. Berchtold (A) HLS95431 Dreyk Stříbrný nůž V3 0
mezitřída Peter F. Berchtold (A) HLS97093 Chilka z Hříběckých lesů VD2 0
mezitřída Peter F. Berchtold (A) HLS96321 Alf z Rakovských strání VD3 0
mezitřída Peter F. Berchtold (A) HLS96017 Cyril od Kutilky VD4 0
mezitřída Simon Oliver DLK97327 Khaleesi Kaliyanei of Elven Star abs
mezitřída Simon Oliver DLK96670 April Little Creature V1, CAC
mezitřída Simon Oliver DLK96668 Alonso Little Creature V1, CAC, CACIB, BOS
mezitřída Simon Oliver DLK97350 Femme Fatale z Pánů louky V2, res. CAC
mezitřída Simon Oliver DLTSPKP6882 V
mezitřída Simon Oliver DLT97024 Irwing Anamsunamon V1, CAC
mezitřída Simon Oliver DLT96976 Terrestria Elimar Doubrava V1, CAC, CACIB, BOS
mezitřída Simon Oliver DLT96262 Onyx Gold Madeira V2, res. CAC
mezitřída Simon Oliver DLT97373 Gája z Pánů louky V2, res. CAC
mezitřída Simon Oliver DLT96055 Merlin Alfa Samuel V3
mezitřída Simon Oliver DLT95819 Joconde Justesse of Elven Star VD
mezitřída Simon Oliver DLT97378 Queen Cathy von Damsmühle VD
mezitřída Simon Oliver DRK96216 Diva z Divanu Vitoraz V1,CAC,CACIB,BOB 0
mezitřída Simon Oliver DRT96811 Erko z Krásných koutů V1,CAC 0
mezitřída Simon Oliver DRT97300 La Perla Vitoraz V1,CAC,Res.CACIB 0
mezitřída Simon Oliver DRT97095 Hero z Otěšína V2,Res.CAC 0
mezitřída Simon Oliver DRT97217 Jessica z Dianina revíru V2,Res.CAC 0
mezitřída Simon Oliver DRT96813 Eimi z Krásných koutů VD 0
mezitřída Simon Oliver HLK97431 Originelle Prinzess von Sbaritz V1, CAC, res.CACIB
mezitřída Simon Oliver HLT95888 Jr.Waldemar Pro-Euro V1, CAC, CACIB, BOS
mezitřída Simon Oliver HLT97999 Venetsiya Novaya Legenda V1, CAC, res.CACIB
třída dorostu Berchtold Peter (A) DRS98278 Dita od Formanského rybníka VN1 0
třída dorostu Berchtold Peter (A) DRS98279 Dorka od Formanského rybníka VN2 0
třída dorostu Peter F. Berchtold (A) HLS98181 N3 0
třída dorostu Peter F. Berchtold (A) HLS98260 VN1 0
třída dorostu Peter F. Berchtold (A) HLSRKF 5517020 VN1 0
třída dorostu Peter F. Berchtold (A) HLS98356 VN2 0
třída dorostu Peter F. Berchtold (A) HLS99204 VN2 0
třída dorostu Peter F. Berchtold (A) HLS98290 VN3 0
třída dorostu Simon Oliver DLK98367 VN1
třída dorostu Simon Oliver DLK98526 VN1
třída dorostu Simon Oliver DLK98425 VN2
třída dorostu Simon Oliver DLT98218 abs
třída dorostu Simon Oliver DLT98424 abs
třída dorostu Simon Oliver DLT98365 VN1
třída dorostu Simon Oliver DLT98220 VN2
třída dorostu Simon Oliver HLTxxxxx VN1
třída dorostu Simon Oliver HLTxxxxx VN1
třída mladých Berchtold Peter (A) DLS98192 Rufus of Mister Quincy V1, CAJC 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DLS97723 Holy z Heneberk V1, CAJC, BOJ, BOS 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DLS96731 Nelka z Plešného jezera V2 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DLS97793 Cyril z Dlouhé jámy V2 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DLS97795 Cecilka z Dlouhé jámy V3 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DLS97440 Brita od Třebětínky VD 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DLS97710 Cheronela Siamon VD4 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS96847 Asta z Podjedlí V 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS18T1665R V1, CAJC 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRSVDH/DTK18T2184R V1, CAJC, BOJ, BOS 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS96916 Greya Grace Amber Hill V2 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS97590 World od Vévody Huberta V2 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS96911 Goos Amber Hill V3 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS97669 Ája od Jakubovy studánky V3 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS97667 Asta od Jakubovy studánky V4 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS96741 Cara z Křidlice VD 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS97396 Aira od Jezevčích nor VD 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS98383 Sena Tragač Bodanski VD 0
třída mladých Berchtold Peter (A) DRS98453 VD4 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS97124 Aida z Hánova statku V 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS97752 Iro Star Moravia V1,CAJC 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS97898 Ornella z Poschingeru V1,CAJC,BOJ 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS98142 Luci spod Anderovho kúta V2 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS97470 Diona z Lipek V3 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS97753 Itta Star Moravia V4 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS96781 Dessi Fari Moravia VD 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS97908 Ketty z Opatovy stezky VD 0
třída mladých Peter F. Berchtold (A) HLS98327 Gira vom Hembach VD 0
třída mladých Simon Oliver DLK97379 Ballantines Bencilla V1, CAJC, BOJ
třída mladých Simon Oliver DLT97527 Art Segnis V1, CAJC
třída mladých Simon Oliver DLT97837 Winona Elimar Doubrava V1, CAJC, BOJ
třída mladých Simon Oliver DLTSPKP6901 V2
třída mladých Simon Oliver DLT96693 Princess Perla Alfa Samuel V3
třída mladých Simon Oliver DRK97096 Hanny z Otěšína V1,CAJC,BOJ 0
třída mladých Simon Oliver DRT97216 Jenna z Dianina revíru V 0
třída mladých Simon Oliver DRT97841 Lavie Beuty Mottl z Kudrnovy V1,CAJC 0
třída mladých Simon Oliver DRT97735 No Time To Lose Vitoraz V1,CAJC,BOJ,BOB 0
třída mladých Simon Oliver HLK98002 Nice One Pro-Euro V1, CAJC, BOJ, BOB
třída mladých Simon Oliver HLT97758 Dr. z Úplňku V1, CAJC
třída mladých Simon Oliver HLT97937 Elegant Elishka z Úplňku V1, CAJC, BOJ, BOB
třída mladých Simon Oliver HLT97475 Gatsby Ben Teriel V2
třída otevřená Berchtold Peter (A) DLS94246 Gabča Perla z Čepínů V1, CAC, CACIB 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS93624 Homia od Vévody Huberta V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS95792 V1, CAC, r. CACIB 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS96735 Ejša od Říčky Loučné V2, r. CAC 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS90422 Tanika od Vévody Huberta VD 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS95793 Jája Písecké samoty VD 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS95932 Amor z Vilického revíru VD 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS95149 Art od Hraběte Nimpše VD2 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS95247 Hanibal od Řeky Lomnice VD3 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS95426 Izzy od Potoka Kolčavy VD3 0
třída otevřená Berchtold Peter (A) DRS91049 Chita od Potoka Kolčavy VD4 0
třída otevřená Peter F. Berchtold (A) HLS94467 Mathias z Poschingeru V1,CAC 0
třída otevřená Peter F. Berchtold (A) HLSPKR.IV-5805 V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB 0
třída otevřená Peter F. Berchtold (A) HLS95095 Mona Lisa von Sbaritz V2,r.CAC 0
třída otevřená Peter F. Berchtold (A) HLS95253 Jarek z Opatovy stezky V2,r.CAC 0
třída otevřená Simon Oliver DLK95615 Cool Girl Iconica Adacais Augus V1, CAC, CACIB, BOB
třída otevřená Simon Oliver DLT94309 Her Majesty Anamsunamon abs
třída otevřená Simon Oliver DLT96058 Marley Alfa Samuel V
třída otevřená Simon Oliver DLT93617 Indigo Indy Alfa Samuel V1
třída otevřená Simon Oliver DLT94128 Bandi Adacais Augus V1, CAC
třída otevřená Simon Oliver DLT95573 Hubert z Doubí V1, CAC
třída otevřená Simon Oliver DLT91838 Chamarré Charmeur of Elven Star V2, res. CAC
třída otevřená Simon Oliver DLT93169 Hermine Alfa Samuel V2, res. CAC
třída otevřená Simon Oliver DRK95759 Andulička Valentinka V1,CAC,Res.CACIB 0
třída otevřená Simon Oliver DRT97240 Betty Rose Erik Aster V 0
třída otevřená Simon Oliver DRT97297 Lucky Luke Vitoraz V1,CAC,CACIB 0
třída otevřená Simon Oliver DRT96232 Fire Under My Feets Vitoraz V1,CAC,CACIB,BOS 0
třída otevřená Simon Oliver DRT93548 Samm Dogabo V2,Res.CAC 0
třída otevřená Simon Oliver DRT95747 Ivetka z Dianina revíru V2,Res.CAC 0
třída otevřená Simon Oliver HLK97428 Allie Ka-Zby od Nihlovského lesa VD
třída otevřená Simon Oliver HLT95005 Xir Gapro Bohemia V1, CAC, res.CACIB
třída otevřená Simon Oliver HLT95625 Euphoria Rios Rosalia V1,CAC, CACIB
třída otevřená Simon Oliver HLT94100 Chip Vives Bohemia V2, res. CAC
třída pracovní Berchtold Peter (A) DLS97105 Cherry z Čepínů VD1 0
třída pracovní Berchtold Peter (A) DRS17T2598R V1, CAC 0
třída pracovní Berchtold Peter (A) DRS93917 Iren z Křížových alejí V1, CAC, r. CACIB 0
třída pracovní Berchtold Peter (A) DRS94698 Asta z Bohdanečských lesů V2, r. CAC 0
třída pracovní Berchtold Peter (A) DRS96130 Pitt od Vévody Huberta V2, r. CAC 0
třída pracovní Berchtold Peter (A) DRS96431 Betty od Haniperských vrchů V3 0
třída pracovní Berchtold Peter (A) DRS95093 Juli Carex VD 0
třída pracovní Berchtold Peter (A) DRS95313 Asta od Štěchovické skály VD4 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLS93901 Vojta z Hory Lejškova V1,CAC 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLSSPKP 7580 V1,CAC,r.CACIB 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLS96387 Katty z Fryšova domu V2,r.CAC 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLSPKR 26842Ks V2,r.CAC 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLS89877 Alma od Staré cihelny VD 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLS94462 Darra od Turoveckých rybníků VD3 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLS96941 Aaron od Hlavníku VD3 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLS96386 Kimm z Fryšova domu VD4 0
třída pracovní Peter F. Berchtold (A) HLS96414 Aida z Včelkova VD4 0
třída pracovní Simon Oliver DLK96561 Ruby Peggy Gold Madeira VD
třída pracovní Simon Oliver DLT92133 Terry Naše poupátko V1, CAC
třída pracovní Simon Oliver DLT96566 Nordan Alfa Samuel V1, CAC
třída pracovní Simon Oliver DLT85339 Idor ze Strkovských sádek V2, res. CAC
třída pracovní Simon Oliver DLT96445 Fleur z Vobrovky V2, res. CAC
třída pracovní Simon Oliver HLK97422 Ela Noble Moravia V1, CAC
třída šampiónů Berchtold Peter (A) DLS93809 King of Hearts Kalyanas V1, CAC, CACIB, BOB 0
třída šampiónů Berchtold Peter (A) DRSVDH/DTK17T1836R V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB 0
třída šampionů Simon Oliver DLK92203 Francis Fleur Wizard Plains V1, CAC, RES. CACIB
třída šampionů Simon Oliver DLT92740 Iconic Winner vom Margelchopf FCI V1, CAC, CACIB, BOB
třída šampionů Simon Oliver DLT94130 Bengie Batylda Adacais Augus V1, CAC, RES. CACIB
třída šampionů Simon Oliver DLT94084 Nothing Else Matters Toklarama's V2, RES. CAC, res. CACIB
třída šampiónů Simon Oliver DRT93814 Elina Gold Vargo V1,CAC 0
třída šampiónů Simon Oliver DRT93888 Napoleon Moritz Vitoraz V1,CAC,Res.CACIB 0
třída šampiónů Simon Oliver HLK94833 Anabell Hartmann Silesia V1, CAC, CACIB
třída štěňat Peter F. Berchtold (A) HLS98479 VN1 0
třída štěňat Simon Oliver DLT98779 abs
třída štěňat Simon Oliver DLT98781 VN1
třída veteránů Berchtold Peter (A) DRS76234 Cirk od Vlčího hřebene V1, BOV 0
třída veteránů Peter F. Berchtold (A) HLS79799 Favola Luca of Lady Erica V1,BOV 0
třída veteránů Simon Oliver DLT80147 Winnerino Belle Amie Klamap Debra V1, BOV
třída veteránů Simon Oliver DRK74951 Nantese od Vévody Huberta V1,BOV 0