Počet psů: 62642

01.12.2019 - MVP PRAHA II.

Třída Rozhodčí Ráz ČLP Jméno Klasifikace Posudek
mezitřída Dana Hájková HLS96927 Kodiak ze Zelené mýtiny V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB 0
mezitřída Dana Hájková HLS96019 Catina od Kutilky V1,CAC,r.CACIB 0
mezitřída Dana Hájková HLS97132 Bobule P.M.P. V2,r.CAC 0
mezitřída Dana Hájková HLS96826 Carmen z Richinvalde V3 0
mezitřída Hájková Dana DLK97289 Chérie ze Sukorad V1, CAC, CACIB
mezitřída Hájková Dana DLK97380 Baileys Bencilla V2
mezitřída Hájková Dana DLK96670 April Little Creature VD3
mezitřída Hájková Dana DLS97956 Derrick vom Strootbachtal V1, CAC, CACIB, BOS 0
mezitřída Hájková Dana DLT96977 Coco Třebaňský statek V1
mezitřída Hájková Dana DLT96316 Boski Brady Spring meadow V1, CAC
mezitřída Hájková Dana DLT96270 Royal Bessi Elimar Doubrava V2
mezitřída Hájková Dana DLT9697 V2, RCAC
mezitřída Hájková Dana DLT96693 Princess Perla Alfa Samuel V3
mezitřída Hájková Dana DLT97755 Laurie Lane Littl Fut VD
mezitřída Hájková Dana DLT96275 Shalamoun Elimar Doubrava VD3
mezitřída Hájková Dana DLT97378 Queen Cathy von Damsmühle VD4
mezitřída Švec Jaroslav MVDr. DRK98227 Sentence z Chotára V1,CAC,CACIB,BOB 0
mezitřída Švec Jaroslav MVDr. DRT97095 Hero z Otěšína V1,CAC,Res.CACIB 0
mezitřída Švec Jaroslav MVDr. DRT96717 Zizzi Dogabo V2 0
mezitřída Švec Jaroslav, MVDr. DRS97396 Aira od Jezevčích nor V1, VMt. OH 40 cm, oko tm. Hnědé, plnochrupá, skus nůžkový, silnější kostra, výborná hlava, dbrý závěs, pevná hřbetní linie, dobře utvářený hrudík, úhlení a mechanika pohybu správá, osrstění standardí, povaha klidná
mezitřída Švec Jaroslav, MVDr. DRS97455 Anty Noster Canis VD1 0
třída dorostu Dana Hájková HLS98297 VN1 0
třída dorostu Dana Hájková HLS98490 VN1 0
třída dorostu Hájková Dana DLK98425 VN1
třída dorostu Hájková Dana DLK98367 VN2
třída dorostu Hájková Dana DLK98454 VN3
třída dorostu Hájková Dana DLS98309 VN1 0
třída dorostu Hájková Dana DLT98421 N1
třída dorostu Hájková Dana DLT98365 VN1
třída mladých Dana Hájková HLS97130 Betula P.M.P. V1,CAJC 0
třída mladých Dana Hájková HLS97894 Ozzy z Poschingeru V1,CAJC,BOJ 0
třída mladých Dana Hájková HLS97996 Brix z Křemežského údolí V2 0
třída mladých Hájková Dana DLK97768 Masha z Vochovny V1, CAJC, BOJ, BOS
třída mladých Hájková Dana DLKRKF 5297458 VD2
třída mladých Hájková Dana DLK97798 Karlchen Klamap Debra Vý1, CAJC
třída mladých Hájková Dana DLS98192 Rufus of Mister Quincy V1 0
třída mladých Hájková Dana DLS98136 Dorothea Reiberry V1, CAJC, BOJ 0
třída mladých Hájková Dana DLS97471 Inri z Kolínských strání V2 0
třída mladých Hájková Dana DLSLOSH 1281111 V2 0
třída mladých Hájková Dana DLS97473 Issy z Kolínských strání V3 0
třída mladých Hájková Dana DLS97723 Holy z Heneberk V4 0
třída mladých Hájková Dana DLT97833 Winston Elimar Doubrava V1, CAJC
třída mladých Hájková Dana DLT97837 Winona Elimar Doubrava V1, CAJC, BOJ
třída mladých Hájková Dana DLT97800 Kim Klamap Debra V2
třída mladých Hájková Dana DLT97286 Chucky ze Sukorad V3
třída mladých Švec Jaroslav MVDr. DRK97702 Karla z Dianina revíru V1,CAJC,BOJ 0
třída mladých Švec Jaroslav MVDr. DRK97346 Amálka ze Sendražic V2 0
třída mladých Švec Jaroslav MVDr. DRK97096 Hanny z Otěšína V3 0
třída mladých Švec Jaroslav MVDr. DRT98051 Diana od Hradišťského podhradí V1,CAJC 0
třída mladých Švec Jaroslav MVDr. DRT97843 Marley Mottl z Kudrnovy V1,CAJC,BOJ 0
třída mladých Švec Jaroslav, MVDr. DRS97669 Ája od Jakubovy studánky V1, CAJC, BOJ 0
třída otevřená Dana Hájková HLS94457 Dart II. od Turoveckých rybníků V1,CAC 0
třída otevřená Dana Hájková HLS94806 Olivie z Mařenické fořtovny V1,CAC 0
třída otevřená Dana Hájková HLS92419 Anabell z Hladenského ráje V2,r.CAC 0
třída otevřená Dana Hájková HLS95253 Jarek z Opatovy stezky V2,r.CAC 0
třída otevřená Dana Hájková HLS94459 Dooby od Turoveckých rybníků V3 0
třída otevřená Hájková Dana DLK92834 Guru Klamap Debra V1, CAC, RCACIB
třída otevřená Hájková Dana DLK96153 Lora z Vochovny V2, RCAC
třída otevřená Hájková Dana DLK95723 Penda Canis of Czech V3
třída otevřená Hájková Dana DLSLOSH 1145554 V1, CAC, CACIB, BOB 0
třída otevřená Hájková Dana DLS93574 Greya Sia Měsíční paseka V2 0
třída otevřená Hájková Dana DLS93301 Dixi z Chrášťanského lesa VD3 0
třída otevřená Hájková Dana DLT96262 Onyx Gold Madeira V
třída otevřená Hájková Dana DLT97024 Irwing Anamsunamon V1, CAC, CACIB, BOB
třída otevřená Hájková Dana DLT95573 Hubert z Doubí V1, CAC, CACIB, BOS
třída otevřená Hájková Dana DLT94236 Caira Adalberta Stakas MINI V2, RCAC
třída otevřená Hájková Dana DLT95788 Davos Adalbertus Stakas MINI V2, RCAC
třída otevřená Hájková Dana DLT95256 Car-Lu Naše poupátko V3
třída otevřená Hájková Dana DLT96007 Matýsek ze Stoupovy chaloupky V4
třída otevřená Hájková Dana DLT93620 Isabella Alfa Samuel VD3
třída otevřená Hájková Dana DLT93169 Hermine Alfa Samuel VD4
třída otevřená Švec Jaroslav MVDr. DRK97522 Komtesse Kajetana Czech Originál V1,CAC,Res.CACIB 0
třída otevřená Švec Jaroslav MVDr. DRT96709 Yaa-Ya Dogabo V1,CAC,Res.CACIB 0
třída otevřená Švec Jaroslav, MVDr. DRS92649 Bono ze Švabinského vrchu V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB 0
třída otevřená Švec Jaroslav, MVDr. DRS97460 Aira Noster Canis V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS 0
třída otevřená Švec Jaroslav, MVDr. DRS95982 Apolo Axally V2 0
třída otevřená Švec Jaroslav, MVDr. DRS93624 Homia od Vévody Huberta V2, r. CAC 0
třída pracovní Dana Hájková HLSRKF 4661177 V1,CAC 0
třída pracovní Dana Hájková HLS91758 Xara z Heneberk V2 0
třída pracovní Dana Hájková HLS94251 Indienne Black od Stříbrné rozhledny V3 0
třída pracovní Hájková Dana DLK96152 Lara z Vochovny V1
třída pracovní Hájková Dana DLKVDH/DTK16K0057L V1, CAC, CACIB, BOB
třída pracovní Hájková Dana DLK96561 Ruby Peggy Gold Madeira V2
třída pracovní Hájková Dana DLS93809 King of Hearts Kalyanas V1, CAC, r. CACIB 0
třída pracovní Hájková Dana DLS96398 Berenika od Ještěrek V1, CAC, r. CACIB 0
třída pracovní Hájková Dana DLT95828 Nadig Elimar Doubrava V1, CAC, RCACIB
třída pracovní Švec Jaroslav MVDr. DRT95027 Webienne Dogabo V1,CAC,CACIB,BOS 0
třída pracovní Švec Jaroslav MVDr. DRT94370 Chipo Chiamaka Czech Originál V2,Res.CAC 0
třída pracovní Švec Jaroslav, MVDr. DRS95682 Saga Raptor V1, CAC, r. CACIB 0
třída šampiónů Dana Hájková HLS95120 Jory z Raholin V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS 0
třída šampiónů Dana Hájková HLS92714 Tarot z Karlova kopce V1,CAC,r.CACIB 0
třída šampionů Hájková Dana DLK92203 Francis Fleur Wizard Plains V1, CAC
třída šampionů Hájková Dana DLK94443 Asharien Teodor Staindach V1, CAC, RCACIB
třída šampiónů Hájková Dana DLSLOSH1191965 V1, CAC 0
třída šampiónů Hájková Dana DLS94086 Bernardo Reiberry V2, r. CAC 0
třída šampionů Hájková Dana DLT94091 Ädelsten Borago Spring meadow V1, CAC
třída šampionů Hájková Dana DLT96976 Terrestria Elimar Doubrava V1, CAC, RCACIB
třída šampionů Hájková Dana DLT92732 Mathias z Vrchánova V2
třída šampiónů Švec Jaroslav MVDr. DRK95666 Zahara Zoey Piccolo Gitano V1,CAC 0
třída šampiónů Švec Jaroslav, MVDr. DRS94854 Bor z Polesí Cikhaje V1, CAC,r. CACIB 0
třída štěňat Hájková Dana DLT99217 VN1
třída veteránů Dana Hájková HLS81415 Pretty z Karlova kopce V1,BOV 0
třída veteránů Hájková Dana DLS81669 Ayla Měsíční paseka V1, BOV 0
třída veteránů Hájková Dana DLT65657 Buggy z Neratovické skalky V1
třída veteránů Hájková Dana DLT80146 Windy Chuanito Klamap Debra V1, BOV
třída veteránů Švec Jaroslav MVDr. DRT68067 Hadji Hakim Kalokagathia Fai V1,BOV 0