Počet psů: 72054

04.09.2021 - NVP OLOMOUC

Třída Rozhodčí Ráz ČLP Jméno Klasifikace Posudek
mezitřída ADAM OSTROWSKI DRK100516 Gabi od Skotnických drsňáků V1, CAC 0
mezitřída ADAM OSTROWSKI DRK100516 Gabi od Skotnických drsňáků V1, CAC 0
mezitřída ADAM OSTROWSKI DRT100342 Coffee Brutus Piccolo Gitano V1, CAC 0
mezitřída ADAM OSTROWSKI DRT100342 Coffee Brutus Piccolo Gitano V1, CAC 0
Mezitřída Adam Ostrowski HLK100005 Caya Darkstar Silesia VD1
Mezitřída Adam Ostrowski HLK100005 Caya Darkstar Silesia VD1
Mezitřída Adam Ostrowski HLT100538 Erny Bencilla NE
Mezitřída Adam Ostrowski HLT100538 Erny Bencilla NE
Mezitřída Adam Ostrowski HLT100746 Jabbah Gilovam V1, CAC
Mezitřída Adam Ostrowski HLT100746 Jabbah Gilovam V1, CAC
Mezitřída Adam Ostrowski HLT100047 Frantishek z Úplňku V1, CAC, BOS, NV
Mezitřída Adam Ostrowski HLT100048 Fanynka z Úplňku V2, r.CAC
Mezitřída Adam Ostrowski HLT100048 Fanynka z Úplňku V2, r.CAC
mezitřída Adam Ostrowski (PL) DLT100147 Angie Insanus Gaudium D 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) DLT100147 Angie Insanus Gaudium D 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) DLT99702 Showman Alfa Samuel V1, CAC, NV 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) DLT99702 Showman Alfa Samuel V1, CAC, NV 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) DLT100615 Decent Fellow Golchika V2, r.CAC 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) DLT100615 Decent Fellow Golchika V2, r.CAC 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) DLT100876 Elf z Hájovského lesa VD3 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) DLT100876 Elf z Hájovského lesa VD3 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) HLS100693 Theresia Maria von Sbaritz VD1 0
mezitřída Adam Ostrowski (PL) HLS99837 Kerry Magic Seven VD1 0
třída čestná Adam Ostrowski (PL) DLK91975 Andrés Adacais Augus V1, II.BIS čestných tříd 0
třída čestná Adam Ostrowski (PL) DLK91975 Andrés Adacais Augus V1, II.BIS čestných tříd 0
třída dorostu ADAM OSTROWSKI DRK101916 Albert Griffiths Adelville VN1 0
třída dorostu ADAM OSTROWSKI DRK101916 Albert Griffiths Adelville VN1 0
třída dorostu ADAM OSTROWSKI DRK101917 Amelia Freya Adelville VN1 0
třída dorostu ADAM OSTROWSKI DRK101917 Amelia Freya Adelville VN1 0
třída dorostu ADAM OSTROWSKI DRT101909 Greta Garbo Dogabo VN1 0
třída dorostu ADAM OSTROWSKI DRT101909 Greta Garbo Dogabo VN1 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLK102165 Fighter d'Artagnan Bencilla VN1 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLT102055 Duke Darnell Little Creature N2 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLT102055 Duke Darnell Little Creature N2 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLT102166 Fighter Porthos Bencilla N3 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLT102166 Fighter Porthos Bencilla N3 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLT102056 Daisy Little Creature VN1 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLT102056 Daisy Little Creature VN1 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLT102164 Fighter Athos Bencilla VN1 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) DLT102164 Fighter Athos Bencilla VN1 0
třída dorostu Adam Ostrowski (PL) HLS102022 Meggie Magic Seven VN1 0
třída dorostu Ostrowski Adam (PL) DLSSPKP 7191/20 N1 0
třída mladých ADAM OSTROWSKI DRK101844 Under Pressure Vitoraz V1, CAJC, BOJ 0
třída mladých ADAM OSTROWSKI DRK101844 Under Pressure Vitoraz V1, CAJC, BOJ 0
třída mladých Adam Ostrowski DRS100954 Aida ze Šilfova dolu D 0
třída mladých Adam Ostrowski DRS100954 Aida ze Šilfova dolu D 0
třída mladých Adam Ostrowski DRS101472 Nicco z Hranečného žlebu D 0
třída mladých Adam Ostrowski DRS101472 Nicco z Hranečného žlebu D 0
třída mladých ADAM OSTROWSKI DRT100349 I Want To Break Free Vitoraz V1, CAJC, BOJ 0
třída mladých ADAM OSTROWSKI DRT100349 I Want To Break Free Vitoraz V1, CAJC, BOJ 0
Třída mladých Adam Ostrowski HLK103262 Talisman Zigmunddorf ABS
Třída mladých Adam Ostrowski HLK103262 Talisman Zigmunddorf ABS
Třída mladých Adam Ostrowski HLT101012 Ariel Vanila Moon V1, CAJC
Třída mladých Adam Ostrowski HLT101012 Ariel Vanila Moon V1, CAJC
Třída mladých Adam Ostrowski HLT100994 Al Pacino Vis Leonis V1, CAJC, BOJ
Třída mladých Adam Ostrowski HLT100994 Al Pacino Vis Leonis V1, CAJC, BOJ
Třída mladých Adam Ostrowski HLT103043 Wendy z Bôrickej cesty V2
Třída mladých Adam Ostrowski HLT103043 Wendy z Bôrickej cesty V2
Třída mladých Adam Ostrowski HLT101513 Theodore Pro-Euro VD2
Třída mladých Adam Ostrowski HLT101513 Theodore Pro-Euro VD2
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLK100964 Urgon Alfa Samuel V1, CAJC 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLK100964 Urgon Alfa Samuel V1, CAJC 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLK101268 Only One z Vochovny V1, CAJC, BOJ, JBIG 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLK101268 Only One z Vochovny V1, CAJC, BOJ, JBIG 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLK101433 Red Rose Toklarama's V2 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLK101433 Red Rose Toklarama's V2 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLK101290 Comey Little Creature VD3 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLK101290 Comey Little Creature VD3 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT101432 Raven Toklarama's V1, CAJC, BOJ, BOB, III.JBIG, III.BIG 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT101432 Raven Toklarama's V1, CAJC, BOJ, BOB, III.JBIG, III.BIG 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT101287 Cruz Little Creature V2 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT101287 Cruz Little Creature V2 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT101510 Rebecca ze Stoupovy chaloupky VD1 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT101510 Rebecca ze Stoupovy chaloupky VD1 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT100556 Paula od Hubertovy skály VD2 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT100556 Paula od Hubertovy skály VD2 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT100827 Zaira Gold Madeira VD3 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) DLT100827 Zaira Gold Madeira VD3 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) HLS100689 Alvin od Mehelnického potoka V1,CAJC,BOJ,BOB 0
třída mladých Adam Ostrowski (PL) HLS100475 Dory ze Skašovských jezer VD1 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRK96651 ChiquititaUAndIKnow Vitoraz V1, CAC, NV, BOB 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRK96651 ChiquititaUAndIKnow Vitoraz V1, CAC, NV, BOB 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRK99682 Art z Kačákovy samoty V1, CAC, NV, BOS 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRK99682 Art z Kačákovy samoty V1, CAC, NV, BOS 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRK100982 Hold Me Tendr Velturis VD2 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRK100982 Hold Me Tendr Velturis VD2 0
třída otevřená Adam Ostrowski DRS99368 Cirra z Podvihovského mezicestí D 0
třída otevřená Adam Ostrowski DRS99368 Cirra z Podvihovského mezicestí D 0
třída otevřená Adam Ostrowski DRS100160 Flér z Dobevských strží VD1 0
třída otevřená Adam Ostrowski DRS100160 Flér z Dobevských strží VD1 0
třída otevřená Adam Ostrowski DRS98541 Norbert Grand Amity VD1 0
třída otevřená Adam Ostrowski DRS98541 Norbert Grand Amity VD1 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRT100041 Gdyby Něco Tak Nic Vitoraz V1, CAC, NV, BOB 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRT100041 Gdyby Něco Tak Nic Vitoraz V1, CAC, NV, BOB 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRT100036 Galileo Figaro Vitoraz V1, CAC, NV, BOS 0
třída otevřená ADAM OSTROWSKI DRT100036 Galileo Figaro Vitoraz V1, CAC, NV, BOS 0
Třída otevřená Adam Ostrowski HLK101492 Ragnvald Uncia Zolota ABS
Třída otevřená Adam Ostrowski HLK101492 Ragnvald Uncia Zolota ABS
Třída otevřená Adam Ostrowski HLK101616 Rainbow Fairy Star's Tori VD1
Třída otevřená Adam Ostrowski HLK101616 Rainbow Fairy Star's Tori VD1
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT100745 Jupiter Gilovam V1, CAC
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT98003 Now I Can Pro-Euro VD1
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT98003 Now I Can Pro-Euro VD1
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT93653 Karl von Sbaritz VD2
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT93653 Karl von Sbaritz VD2
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT98110 Cayenne Bencilla VD2
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT98110 Cayenne Bencilla VD2
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT94366 Lil Zoe Magic of Morion VD3
Třída otevřená Adam Ostrowski HLT94366 Lil Zoe Magic of Morion VD3
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLK97379 Ballantines Bencilla V1, CAC 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLK97379 Ballantines Bencilla V1, CAC 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLK96558 Rendy Gold Madeira VD1 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLK96558 Rendy Gold Madeira VD1 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLT99693 Hokky od Alpské protěže V1, CAC 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLT99693 Hokky od Alpské protěže V1, CAC 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLT96664 Ultima Dea Luna Caprese V1, CAC, NV, BOS 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLT96664 Ultima Dea Luna Caprese V1, CAC, NV, BOS 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLT94309 Her Majesty Anamsunamon V2, r.CAC 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLT94309 Her Majesty Anamsunamon V2, r.CAC 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLT98526 Dante Della Adacais Augus V2, r.CAC 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) DLT98833 Nero z Vochovny V3 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) HLS99839 Kuky Magic Seven V1,CAC,NV 0
třída otevřená Adam Ostrowski (PL) HLS98704 Jully Magic Seven VD1 0
třída otevřená Ostrowski Adam (PL) DLS94943 Lenny ze Slavkovské dědiny VD1 0
třída pracovní Adam Ostrowski DRS100313 Ajša z Veselce VD1 0
třída pracovní Adam Ostrowski DRS100313 Ajša z Veselce VD1 0
třída pracovní ADAM OSTROWSKI DRT96765 Vendy Rosmery V1, CAC 0
třída pracovní ADAM OSTROWSKI DRT96765 Vendy Rosmery V1, CAC 0
třída pracovní ADAM OSTROWSKI DRT100519 Hela od Skotnických drsňáků V2, Res.CAC 0
třída pracovní ADAM OSTROWSKI DRT100519 Hela od Skotnických drsňáků V2, Res.CAC 0
Třída pracovní Adam Ostrowski HLK98329 Quido Magic of Morion V1, CAC
Třída pracovní Adam Ostrowski HLK98329 Quido Magic of Morion V1, CAC
Třída pracovní Adam Ostrowski HLK99706 Finest Girl Noble Moravia VD1
Třída pracovní Adam Ostrowski HLK99706 Finest Girl Noble Moravia VD1
Třída pracovní Adam Ostrowski HLT91240 Benetta z Úplňku VD1
Třída pracovní Adam Ostrowski HLT91240 Benetta z Úplňku VD1
třída pracovní Adam Ostrowski (PL) DLT99589 Quo Vadis Toklarama's V1, CAC 0
Třída štěňat Adam Ostrowski HLK102355 Aurelie z Lesa Šanovského ABS
Třída štěňat Adam Ostrowski HLK102355 Aurelie z Lesa Šanovského ABS
Třída štěňat Adam Ostrowski HLT102711 Eau de Vie Onyx Moravia VN1
Třída štěňat Adam Ostrowski HLT102711 Eau de Vie Onyx Moravia VN1
Třída štěňat Adam Ostrowski HLT102380 Hanny Bencilla VN2
Třída štěňat Adam Ostrowski HLT102380 Hanny Bencilla VN2
třída veteránů Ostrowski Adam (PL) DLS87719 Orthos Amery V1, BOV, III. BIS Veterán 0
třída vítězů ADAM OSTROWSKI DRK97702 Karla z Dianina revíru V1, CAC 0
třída vítězů ADAM OSTROWSKI DRK97702 Karla z Dianina revíru V1, CAC 0
třída vítězů Adam Ostrowski DRS97460 Aira Noster Canis VD1 0
třída vítězů Adam Ostrowski DRS97460 Aira Noster Canis VD1 0
třída vítězů ADAM OSTROWSKI DRT95185 Corty Yahaanel V1, CAC 0
třída vítězů ADAM OSTROWSKI DRT95185 Corty Yahaanel V1, CAC 0
třída vítězů ADAM OSTROWSKI DRT96709 Yaa-Ya Dogabo V1, CAC 0
třída vítězů ADAM OSTROWSKI DRT96709 Yaa-Ya Dogabo V1, CAC 0
Třída vítězů Adam Ostrowski HLK98674 Damien Dudley Gilovam V1, CAC, BOB, NV
Třída vítězů Adam Ostrowski HLK98674 Damien Dudley Gilovam V1, CAC, BOB, NV
Třída vítězů Adam Ostrowski HLK95802 Amanda z Hluzinek V1, CAC, BOS, NV
Třída vítězů Adam Ostrowski HLK95802 Isadora Pro-Euro V1, CAC, BOS, NV
Třída vítězů Adam Ostrowski HLK95802 Amanda z Hluzinek V1, CAC, BOS, NV
Třída vítězů Adam Ostrowski HLK95802 Isadora Pro-Euro V1, CAC, BOS, NV
Třída vítězů Adam Ostrowski HLT97937 Elegant Elishka z Úplňku V1, CAC, BOB, NV
Třída vítězů Adam Ostrowski HLT97937 Elegant Elishka z Úplňku V1, CAC, BOB, NV
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLK95615 Cool Girl Iconica Adacais Augus V1, CAC, NV, BOB, II.BIG 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLK95615 Cool Girl Iconica Adacais Augus V1, CAC, NV, BOB, II.BIG 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLK98779 Eddie Iconic Adacais Augus V1, CAC, NV, BOS 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLK98779 Eddie Iconic Adacais Augus V1, CAC, NV, BOS 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLT101624 Krispy Littl Fut V1, CAC 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLT101624 Krispy Littl Fut V1, CAC 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLT94416 Quello Charme di Moi Luna Caprese V1, CAC 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLT94416 Quello Charme di Moi Luna Caprese V1, CAC 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) DLT94128 Bandi Adacais Augus V2, r.CAC 0
třída vítězů Adam Ostrowski (PL) HLS94116 Ulla Fino Bohemia V1,CAC,NV,BOS 0
třída vítězů Ostrowski Adam (PL) DLS96395 Barakiel od Ještěrek V1, CAC, NV, BOB 0
třída vítězů Ostrowski Adam (PL) DLS91823 Arabeska od Ještěrek V1, CAC, NV, BOS 0