NVP OLOMOUC |
05.09.2020 |
Smékal Dalibor |
třída mladých |
V1, CAJC, BOJ |
0
|
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE ŘÍJEN |
03.10.2020 |
Haveka Tibor (SK) |
třída mladých |
V1, CAJC, BOJ, BOS |
0
|
NV BRNĚNSKÁ |
04.06.2021 |
Lenka Frnčová |
mezitřída |
V1, CAC, NV |
0
|
MVP ŠPILBERKA |
05.06.2021 |
Miroslav Václavík |
mezitřída |
VD1 |
0
|
KVJ KONOPIŠTĚ |
20.06.2021 |
ing. Marcela Fidrichová |
mezitřída |
V1, CAC |
OH 44, oko hnědé, chrup úplný, skus nůžkový, výborná ušlechtilá hlava, dobrý hřbet, slabší předhrudí, výborný hrudník, užší postoj předu, správná mechanika pohybu, standardní srst, klidná povaha
|
NVP KLATOVY |
03.07.2021 |
Radovan Lysák |
třída vítězů |
V1, CAC |
0
|
NVP MLADÁ BOLESLAV |
17.07.2021 |
Petr Adam |
třída vítězů |
V1, CAC |
0
|
MVP KLATOVY |
31.07.2021 |
Hájková Dana |
mezitřída |
V1, CAC, CACIB |
0
|
MVP MLADÁ BOLESLAV |
28.08.2021 |
Šlapanský Luboš |
mezitřída |
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG |
0
|
MVP BRNĚNKA |
29.09.2021 |
Fairaislová Lenka |
mezitřída |
V1, CAC, r. CACIB |
0 |
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE |
09.10.2021 |
Jílková Zdeňka |
mezitřída |
V1, CAC, r. CACIB |
0 |
SVĚTOVÁ VÝSTAVA BRNO |
30.09.2021 |
Piskay Vladimír (SK) |
mezitřída |
VD 2 |
0 |
KVJ KONOPIŠTĚ |
12.07.2020 |
Coufal Jan |
třída dorostu |
VN1 |
OH 42, chrup úplný, skus nůžkový, dlouhosrstý standardní pes červený, výborné hlavy, správného hřbetu, výborné úhlení a osrstění |
MVP BRNO |
05.02.2022 |
MUDr. Mozíková Petra |
třída šampiónů |
V1, CAC, CACIB, BOS |
0 |
MVP BRNO |
06.02.2022 |
MVDr. Chrpová Veronika |
třída šampiónů |
C1, CAC, r. CACIB |
0 |
MVP BRNĚNKA |
29.09.2021 |
Fairaislová Lenka |
mezitřída |
V1, CAC, r. CACIB |
0
|
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE |
09.10.2021 |
Jílková Zdeňka |
mezitřída |
V1, CAC, r. CACIB |
0
|
SVĚTOVÁ VÝSTAVA BRNO |
30.09.2021 |
Piskay Vladimír (SK) |
mezitřída |
VD 2 |
0
|
NV MLADÁ BOLESLAV |
16.07.2022 |
Bc. Chodilová Markéta |
třída vítězů |
VD1 |
0 |
KV HOLÝŠOV |
26.02.2023 |
ING. Přibáňová Michaela PhD. |
třída vítězů |
V3 |
OH 46, oko tmavé, chrup úplný, skus nůžkový, elegantní samčí hlava, vynikající horní linie, hluboký hrudník, mírně užší vpředu, i vzadu, bohaté osrstění, správná mechanika pohybu
|
KVJ KONOPIŠTĚ |
12.07.2020 |
Coufal Jan |
třída dorostu |
VN1 |
OH 42, chrup úplný, skus nůžkový, dlouhosrstý standardní pes červený, výborné hlavy, správného hřbetu, výborné úhlení a osrstění
|
MVP BRNO |
05.02.2022 |
MUDr. Mozíková Petra |
třída šampiónů |
V1, CAC, CACIB, BOS |
0
|
MVP BRNO |
06.02.2022 |
MVDr. Chrpová Veronika |
třída šampiónů |
C1, CAC, r. CACIB |
0
|
SV WUT KONOPIŠTĚ |
11.06.2022 |
Petra Brožová |
třída otevřená |
V2 |
OH 44, chrup úplný, skus nůžkový, 2,5 letý pes mahagonové barvy s lehčí příměsí na uších, správné horní linie, strmější pánevní končetiny, kvalitní osrstění, velmi pěkné předvedení |
KV KONOPIŠTĚ |
12.06.2022 |
Kis Tibor |
třída otevřená |
V3 |
OH 47, správný typ a velikost, vlnitá srst - zvlněná, správná velikost hlavy, typický výraz, výborný předek, krátký hrudník a sternum, vysoké paty, proto zadní nohy nestabilní, volný typický pohyb |
NV KLATOVY |
02.07.2022 |
ing. Böhm Martin |
třída vítězů |
V1, CAC, NV, BOS |
0 |
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE |
02.04.2022 |
Fairaislová Lenka |
třída šampiónů |
V1, CAC |
0 |
TRIOCACIB Praha |
05.08.2022 |
MVDr. Katka Sviták Novozámská CSc. |
třída šampiónů |
V1, CAC, r. CACIB |
0 |
TRIOCACIB Praha |
07.08.2022 |
Elizabeth Gonzalez |
třída šampiónů |
V1, CAC, CACIB, BOS |
0 |
KVJ STARÝ PLZENEC |
08.05.2022 |
ing. Přibáňová Michaela, PhD. |
třída vítězů |
V1, VT, CC |
oko tmavé, chrup úplný, skus nůžkový, pes s elegantní hlavou, silnějším kratším krkem, elegantní horní linie, hluboký hrudník, výborná mechanika pohybu, avšak mírně užší vpředu, výborné osrstění, mírně zvlněné |
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE |
15.04.2023 |
Ing. Bušta Jan |
třída šampiónů |
V2, r. CACIB |
0
|
OKV STARÝ PLZENEC |
07.05.2023 |
Hájková Dana |
třída vítězů |
V1, VTV, CC |
OH 46 cm, oko tmavohnědé, chrup úplný, skus nůžkový, pes s ušlechtilou hlavou, pevný hřbet, výborné úhlení a mechanika pohybu, standardní osrstění
|
NV KLATOVY |
01.07.2023 |
Hájková Dana |
třída šampiónů |
V1 |
0
|